Zuco 103

Susipažinkite su grupe ,„Zuco 103“, kuriuos devintojo dešimtmečio pradžioje žinojo kaip „Rec.a.“ Jų muzika tai gyvas junginys braziliškų ritmų, džiazo ir šokio bei dub stiliaus. Jau nuo pirmo savo albumo „Outro Lado“ 1999 m. jie pavergė klausytojų širdis pakviesdami į nepaprastą muzikinės kelionės nuotykį.

Šis trio tapo tikrais brazilectro pionieriais, subrendusiais į tarptautinės muzikos scenos lyderius. Jų kūryba, kur samba ir bossanova susilieja su drum‘n‘bass ir dub, atskleidžia ne tik stilių, bet ir kultūrų susiliejimą, kuris skamba gaiviai ir šokamai.

„Zuco 103“ ne tik kūrė, bet ir žavėjo – jų muzika grojo klubuose ir festivaliuose visame pasaulyje, įskaitant įvairiausius renginius nuo Fuji Rock Japonijoje iki North Sea Jazz Festival Olandijoje. Jų įrašai su garsiais atlikėjais kaip Lee „Scratch“ Perry ir Joe Jacksonas praturtina jų muzikinę pasaulėvoką.

Ši legenda toliau gyvuoja ir keliauja į ateitį su naujausiu albumu „Telenova“ (2023 m.), pristatančiu intymias dainas ir greito funk‘o ritmus, praturtintus braziliškomis melodijomis ir afrokubietiškais įspūdžiais.

„Zuco 103“ tai ne tik muzika, tai muzikos kelionė, kurioje kiekvienas akordas kviečia jūsų sielą prisijungti prie šios nepakartojamos džiazo ir braziliškų ritmų harmonijos.

Lilian Vieira – vocals

German Stefan Schmid – keys/producing

Dutchman Stefan Kruger – drums/producing

Alex Oele – bass

Valentijn Bannier – guitar

Yariv Vroom – percussion