TOIVO UNT GRUPĖ „JAZZPOT 5“

Estija

Toivo Unt grupė „JAZZPOT 5“ yra grupė iš Estijos, kurią sudaro 5 atlikėjai. Vokalistė Marilin Kongo yra atlikėja ir dainų autorė iš Estijos, kuri turi didelę patirtį įvairiuose muzikos stiliuose, pradedant pop muzika, baigiant džiazu. Sceną ne kartą dalinosi su geriausiais Estijos džiazo muzikantais, taip pat su geriausiais pop ir roko atlikėjais.Toivo Unt yra atlikėjas iš Estijos, grojantis kontrabosu ir bosine gitara. 1971 m. Baigė Talino muzikos vidurinę mokyklą ir studijavo Talino valstybinėje konservatorijoje. Nuo 1969 m. dirba Estijos orkestre. Įrašė daugiau nei 800 dainų su įvairiomis kompozicijomis Estijos radijui ir televizijai.
Petteri Hasa yra suomių būgnininkas, beveik 20 metų gyvenantis Estijoje. Jis dalyvavo dešimtyje albumų įrašų, šimtuose koncertų ir dar daugelyje studijos sesijų Estijoje.
Raivo Tafenau kaip profesionalaus saksofonininko karjerą pradėjo 1992 m. ansamblyje „Urmas Lattikas“. 1996 m. Jis sukūrė savo kvintetą, su kuriuo atliko daugybę pasirodymų ir koncertų visose įmanomose scenose Estijoje.
Zenya Gimer yra džiazo pianistas, užaugęs Novosibirske, Rusijoje, šiuo metu gyvenantis Helsinkyje, Suomijoje. Jis įgijo išsilavinimą muzikos akademijoje ir yra žinomas dėl savo patirties džiazo ir kitose muzikos srityse. Jį galite išgirsti grojant ne tik fortepijonu, bet ir saksofonu, klarnetu ar net būnant orkestro dirigentu. Jis taip pat buvo nominuotas kaip geriausias Novosibirsko pianistas bei geriausias muzikantas.

 

TOIVO UNT GRUPĖS „JAZZPOT 5“ koncertas Rugpjūčio 6 d. (daugiau informacijos)