TAYLOR – VINTSKEVICH QUARTET FEAT. EVE CORNELIOUS

Rusija / JAV

Šis projektas pelnė tarptautinį pripažinimą dalyvaudamas didžiuosiuose tarptautiniuose festivaliuose Rusijoje, Europoje ir Skandinavijos šalyse bei leidžiant albumus su garsiomis įrašų kompanijomis. Eve CorneliOus laikoma viena paklausiausių koncertuojančių vokalisčių. Turtingos paletės balso savininkė, sušildanti džiazo melodijas populiariosios muzikos intonacijomis, sužavėjo Europos, JAV, Japonijos ir Kubos publiką, yra visada laukiama Rusijos koncertų salėse ir klubuose.

Leonidas Vintskevich Rusijos Federacijos nusipelnęs artistas, festivalio „Džiazo provincija“ meno vadovas, sumanytojas ir organizatorius. Šio meistriško ir išradingo pianisto ir kompozitoriaus muzikoje rusų folkloras pinasi su Europos džiazo tradicijomis.

Jaunosios kartos džiazo profesionalas, saksofonistas Nikolai Vintskevich patraukė pasaulio dėmesį 1999 m. pasirodęs JAV scenoje su džiazo maestro Lioneliu Hamptonu. Išsyk pelnęs kritikų pripažinimą, jis tebeliko įdomus, novatoriškas atlikėjas, ieškantis naujo skambesio, derinantis technologijas ir klasikinį džiazą.

Universalus, plataus muzikinio spektro būgnininkas Joel Taylor yra grojęs ir įrašęs albumus su tokiais atlikėjais kaip Al di Meola, Franku Gambale, Andy Summersu, Brianu Brombergu, Mikeʼu Garsonu ir kitais. Su daugeliu kompozitorių bei atlikėjų įrašė muziką kino filmams, televizijos ir radijo programoms bei reklamos filmukams.

Romain Labaye pradėjo savarankiškai groti būgnais būdamas 2 metų, o galiausiai įsimylėjo bosinę gitarą būdamas 14 metų, kai išgirdo „Weather Report“ ir ypač Jaco Pastorius. Didžiąją laiko dalį jis praleido Paryžiaus „jam“ sesijose, kur susitiko ir grojo su keletu didžiausių Paryžiaus džiazo scenos vardų.

Mike Miller yra gitaristas, žinomas kaip grojantis beveik visų įmanomų rūšių muziką. Jis grojo daugiau nei 200 albumų ir išleido daugybę savo paties įrašų, taip pat rašė muziką kitų atlikėjų leidimams, dirba su daugeliu kino ir televizijos projektų.

 

TAYLOR – VINTSKEVICH QUARTET feat. EVE CORNELIOUS koncertas Rugpjūčio 8 d. (daugiau informacijos)