MODAL JAZZ ENSEMBLE

Latvija

Profesionalių muzikantų kolektyvas, kuris dalijasi meile ir aistra Main Stream Jazz muzikai, ypač Hard Bob.

Ritmo skyrius:

Madars Kalnins – klavišiniai.Madars Kalnins studijavo muziką visą savo gyvenimą – 1989 m. baigė Latvijos Muzikos Akademiją, o 2011 m. įgijo Džiazo pianisto Magistro laipsnį. Dalyvavęs įvairiuose festivaliuose, grojęs su pasaulio džiazo žvaigždėmis, puikiai žinomas Latvijos muzikantas. Nuo 2009 m. iki dabar dirba džiazo pianino mokytoju Latvijos Muzikos Akademijoje.

Norberts Skraucis – kontrabosas. Groja elektriniu bosu ir kontrabosu profesionalioje scenoje daugiau nei 20 metų. Reguliariai bendradarbiauja su profesionaliais įvairių stilių muzikantais ir kompozitoriais tiek Latvijoje, tiek užsienyje.

Vladas Zelkinas – būgnai / mušamieji. Patyręs džiazo veteranas, gyvenantis JAV nuo 1978 m., kur nuolat koncertuoja su įvairiais pasaulinio lygio džiazo ir R&B muzikantais. Vladas koncertavo pirmajame Detroito – Montrėjo džiazo festivalyje.

Mediniai pučiamieji ir pučiamieji:

Indrikis Veitners – tenorinis saksofonas / klarnetas. Virtuozas saksofonininkas ir klarnetininkas, džiazo pedagogas, džiazo istorikas ir Latvijos muzikos akademijos džiazo katedros vedėjas. Jis nuolat įrašinėja ir koncertuoja su žinomais Latvijos muzikantais, tokiais kaip Raimonds Raubishko, Uldis Marhilevichs, Raimonds Macatsm, Deniss Pashksvich ir daugelis kitų.

Lauris Amantovas – trombonas. Itin talentingas, kūrybingas ir vienas ryškiausių naujosios kartos muzikantų. Jo muzikiniai pagrindai – Klaipėdos universiteto katedra, meistriškumo kursai su geriausiais: Peteriu Herbolzheimeriu ir Jiggsu Wighamu. Jis taip pat yra įvairių scenos menų konkursų laureatas. Be to, jis yra įvairių džiazo grupių – „West Coast Band“, „Riga Cool Quintet“, „Mirage Jazz Orchestra“, „Mirage Octet ir jo Quartet“ – iniciatorius ir įkūrėjas.

Normundas Piesis – trimitas / kornetas. Normundas yra mūsų grupės papildymas. Latvijos muzikos akademijos (Džiazo fakulteto) absolventas. Normundas buvo universalus trimitininkas, įrašų atlikėjas, sesijų muzikantas, pedagogas, aranžuotojas.

MODAL JAZZ ENSEMBLE koncertas Rugpjūčio 5 d. (daugiau informacijos)