MODAL JAZZ ENSEMBLE

Latvija

Labai profesionalių muzikantų kolektyvas, kuris dalijasi meile ir aistra Main Stream Jazz muzikai, ypač Hard Bob.

Ritmo skyrius:
Artjom Sarvi – klavišiniai. Latvijos muzikos akademijos absolventas (magistro laipsnis), talentingas ir įvairiapusis muzikantas. Artjomas taip pat kuria ir aranžuoja savo kūrinius, o tai, kaip jis pats pripažįsta, yra labai svarbus procesas, leidžiantis menininkui augti ir plėtoti naujas idėjas.
Borisas Bannihas – kontrabosas. Patyręs džiazo veteranas, aktyviai koncertuojantis scenoje daugiau nei 40 metų. Dalyvavo daugelyje džiazo festivalių: „Jazz in Marciac“ (Prancūzija, 1991), „Pori Jazz“ (Suomija, 1989), „Tbilisi Jazz“ (Gruzija, 1978), „Rostov Jazz“ (Rusija, 1976). Per daugelį metų koncertavo su tokiais žinomai atlikėjais, kaip V. Viadro kvartetas / trio, dirbo su įvairiomis grupėmis, „New Moscow Jazz Band“, Latvijos radijo bigbendu.
Vladas Zelkinas – būgnai / mušamieji. Patyręs džiazo veteranas, gyvenantis JAV nuo 1978 m., kur nuolat koncertuoja su įvairiais pasaulinio lygio džiazo ir R&B muzikantais. Vladas koncertavo pirmajame Detroito – Montrėjo džiazo festivalyje.

Mediniai pučiamieji ir pučiamieji:
Indrikis Veitners – tenorinis saksofonas / klarnetas. Virtuozas saksofonininkas ir klarnetininkas, džiazo pedagogas, džiazo istorikas ir Latvijos muzikos akademijos džiazo katedros vedėjas. Jis nuolat įrašinėja ir koncertuoja su žinomais Latvijos muzikantais, tokiais kaip Raimonds Raubishko, Uldis Marhilevichs, Raimonds Macatsm, Deniss Pashksvich ir daugelis kitų.
Lauris Amantovas – trombonas. Itin talentingas, kūrybingas ir vienas ryškiausių naujosios kartos muzikantų. Jo muzikiniai pagrindai – Klaipėdos universiteto katedra, meistriškumo kursai su geriausiais: Peteriu Herbolzheimeriu ir Jiggsu Wighamu. Jis taip pat yra įvairių scenos menų konkursų laureatas. Be to, jis yra įvairių džiazo grupių – „West Coast Band“, „Riga Cool Quintet“, „Mirage Jazz Orchestra“, „Mirage Octet ir jo Quartet“ – iniciatorius ir įkūrėjas.
Normundas Piesis – trimitas / kornetas. Normundas yra mūsų grupės papildymas. Latvijos muzikos akademijos (Džiazo fakulteto) absolventas. Normundas buvo universalus trimitininkas, įrašų atlikėjas, sesijų muzikantas, pedagogas, aranžuotojas.

MODAL JAZZ ENSEMBLE. VADIM ZELKIN BAND koncertas Rugpjūčio 5 d. (daugiau informacijos)