Antonio Lizana Group

ISPANIJA

Flamenko kraujas Antonio Lizana venomis pradėjo tekėti nuo ankstyvos jaunystės, o prie to neabejotinai prisidėjo ir gimimo vieta – San Fernando, iš kurios kilęs ir garsusis flamenko atlikėjas Camaron da la Isla.
Studijuodamas klasikinę muziką ir džiazą Antonio Lizana liko ištikimas flamenko ritmams, būtent dėl to ir gimė projektas „Antonio Lizana Group“. Šis projektas yra paremtas tiek tradiciniu flamenko, tiek moderniu džiazu. O impozantiškas flamenko šokėjas Jose Maria Castano, kulnais kaukšėdamas į scenos grindis, savo plastiška įtaiga „iliustruos“ Antonio Lizanos koncertus, galutinai užhipnotizuodamas publiką.

Flamenko ir džiazo grandai itin vertina Antonio Lizaną; „Viskas ką daro Antonio yra įspūdinga!“ – teigia ispanų saksofonininkas Jorge Pardo. Lamari, iš grupės „Chambao“, sakė, kad Antonio muzika paliko ją be žado. Daininikas Javier Ruibal pabrėžė „nepaprastą tiltą, kuriuo Antonio Lizana sujungė džiazą ir flamenko“ – Antonio jis įvardina kaip ypatingą asmenybę, puikų kūrėją ir išskirtinį atlikėją.

Rugpjūčio 3 d., koncerto pradžia 21:00 val.  prie Nidos švyturio