DJANGO LASSI BAND

Vokietija

KONCERTAS – Rugpjūčio 4 d., 20.30 val.

Koncerto vieta: Nidos švyturys

Bilietai parduodami TIKETA ir prie įėjimo į renginį.

Neįmanoma paprastai apibūdinti šio Berlyne įsikūrusio seksteto stiliaus. Pasakymas, kad tai „čigoniškas džiazas“ būtų mažų mažiausiai neišsamus. Žinoma, manouche yra šios grupės kūrinių pagrindas. Atsispirdamas nuo reinhardiškų tradicijų, „Django Lassi Band“ eina toliau. Jis jungia ugningus Balkanų šokius, electro svingo ekstazę ir laisvo stiliaus tekstus. Visa tai – tobulai šokiams tinkamas mišinys.

2005 m. Django Lassi ėmė vykdyti savo misiją – populiarinti čigonišką džiazą Berlyne. Pirmieji koncertai vyko kone pogrindyje, draugų vakarėliuose, mažyčiuose klubuose. Tačiau labai greit Django muzika rado kelią į klausytojų širdis.

Po aštuonerių metų „Django Lassi Band“ pelnė vakarėlių grupės reputaciją, savo scenose šios grupės laukia svarbūs Europos fusion festivaliai ir kolegos muzikantai, pavyzdžiui, tokie grandai kaip „Rosenberg Trio“.

Prieš ketverius metus išleistas albumas „Szupa Czipa“ – dar vienas esminis grupės įvykis. Tai dvejus metus kauptos medžiagos ir eksperimentų rezultatas. Ansamblyje groja atlikėjai iš Izraelio, Dramblio Kaulo Kranto, Vokietijos ir JAV, jų muzikiniai žodynai persipina seksteto kompozicijose. Grupės lyderis Rolandas Satterwhitas Nidoje kerės ne tik smuiku, bet ir bliuzo spalvomis bei laisve trykštančiu vokalu.

Daugiau apie DJANGO LASSI BAND